Wczytuję dane...
Model: 9600
Kod producenta: 9600
Wysyłka od: 10.95 PLN

MIHEL Ceramic Oil 9600 5W30 5L Olej syntetyczny z technologią nano komponentów ceramicznych

Olej syntetyczny z technologią nano komponentów ceramicznych.

Mihel Ceramic Oil 9600 5W30 to w pełni syntetyczny olej do silnika. Jest to produkt, który bazuje na rewolucyjnej formule – połączeniu baz olejowych oraz dodatków, w których znajdują się cząsteczki ceramiki. Dzięki takiej mieszaninie udało stworzyć się olej silnikowy, cechujący się znacznie lepszymi właściwościami fizykochemicznymi od tradycyjnych środków smarnych dostępnych na rynku.

Ceramic Oil 9600 5W30 to osiągnięcie technologiczne pozwalające wydłużyć żywotność jednostki napędowej poprzez zapewnienie jej maksymalnego stopnia ochrony. Wszystko za sprawą wyjątkowych właściwości ceramiki, która tworzy na powierzchniach trących warstwę ochronną o bardzo niskich współczynnikach tarcia, a także odporności na skrajnie wysokie temperatury.

Po przejechaniu ok. 2000 kilometrów olej Mihel Ceramic Oil 9600 wykazuje swoje pełne właściwości, wpływając na redukcję tarcia pomiędzy podzespołami.

Syntetyczny olej silnikowy Mihel 9600

MIHEL Ceramic Oil 9600 to innowacyjny środek smarny, który:

 • zapewnia maksymalne osiągi silnika,
 • zabezpiecza przed zużyciem nawet podczas skrajnie wysokich obciążeń,
 • umożliwia natychmiastowy rozruch silnika w skrajnie niskich temperaturach,
 • dzięki niskopopiołowej technologii wydłuża żywotność filtrów cząstek stałych DPF,
 • utrzymuje cały układ smarowania silnika w czystości i zabezpiecza antykorozyjnie nawet przy długich przebiegach silnika według standardu Long Life.

Regularne stosowanie ceramicznego oleju do silnika Mihel 9600 pozwoli obniżyć koszty eksploatacji pojazdu. Co więcej, innowacyjna formuła gwarantuje bezpieczeństwo względem najwyższych wymogów i restrykcji producentów silników.

Zaawansowane pakiety dodatków w oleju Mihel Ceramic Oil 9600 zapewniają idealną czystość silnika, a także najtrwalszy film olejowy. Środek smarny wykorzystuje innowacyjne właściwości nano ceramiki do wygładzenia powierzchni trących silnika poprzez zmniejszenie tarcia i zużycia, co ma bezpośrednie przełożenie na poprawę sprawności mechanicznej.

Wysoka temperatura zapłonu ogranicza utlenianie i zużycie oleju w skrajnych temperaturach oraz w warunkach zwiększonej eksploatacji silnika.

Mihel 9600 5W30 – do jakich silników pasuje?

Jest to w pełni syntetyczny, całoroczny olej typu „low SAPS” – „lekki bieg”, przeznaczony zarówno dla silników benzynowych, jak i wysokoprężnych wyposażonych w systemy filtrów cząstek stałych (DPF). Olej ten spełnia wymogi normy emisji spalin Euro IV/V, szczególnie polecany do pojazdów wyposażonych w katalizator oraz turbodoładowanych. Spełnia wymagania zwiększonych interwałów wymiany w nowoczesnych standardach Long Life.

Specyfikacje i aprobaty:

ACEA C3

BMW Longlife-04

Porsche C30

MB-Freigabe 229.51

VW 504 00/507 00

Zakres dostawy:

 • MIHEL Ceramic Oil 9600 5W30 5L Olej syntetyczny z technologią nano komponentów ceramicznych

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5903271852659

 • Norma producenta: 

  BMW Longlife-04,Porsche C30

 • Pojemność opakowania: 

  5

 • Specyfikacja jakościowa: 

  ACEA C3

 • Stan: 

  Nowy

 • Stan opakowania: 

  oryginalne

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  6

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...